CANISTERAPIE

TOHLE POTĚŠÍ NEJVÍCE ❤️ DĚKUJEME ❤️

NOVĚ!!! Začaly se hromadit dotazy na individuální CT, proto jsme to začali řešit a sehnali jsme prostor do nájmu, kde na Vás budu mít prostor a klid, už se stačí jen domluvit na termínu.

CANISTERAPIE

Studuji speciální pedagogiku, proto jsem věděla o canisterapii více. Dokud jsem neměla Bety (Colette Apaltusenez), tak mě nikdy nenapadlo, že bych se CT mohla věnovat.

Bety je výjimečná, toho jsem si začala všímat hned od štěněte. Nastalo pár situací, kdy jsem se ujistila, že ona je pro CT jako stvořená a musíme se tomu začít věnovat.

Bety je mladá fena, která je doma stále štěnětem, je hyperaktivní a neposedí. Jakmile přijdeme za klienty, přepne a je z ní najednou dospělý rozumný pes. Vycítí, jak se v dané situaci chovat a v tom spočívá její výjimečnost. Já jako člověk nevím přesně, v jakém rozpoložení se klient zrovna nachází, ale Bety to ví a já se na ni mohu plně spolehnout.


Nemáme konkrétní zaměření a jsme ochotny přijet, kam bude potřeba. Rády potěšíme děti ve školce, babičky a dědečky v domovech, pacienty v nemocnicích, děti v dětských domovech. Můžeme pravidelně navštěvovat děti i dospělé se specifickými vzdělávacími potřebami. Můžeme přijet na tábor, školu v přírodě.
Nabízíme i návštěvy v rámci projektových dnů. 

Nebráníme se ani pomoci v rámci krizové intervence.

Jedna naše návštěva proběhla jako pomoc obětem po tornádu, kdy jsme navštívily seniory z "S" centra, kteří byli dočasně umístěni v hotelu Krystal.

Každá návštěva si vyžaduje své. Naše návštěva nebude probíhat stejně v MŠ a ve speciální MŠ. Jinak bude vypadat u mobilních a jinak u imobilních seniorů.

Pokud máte zájem o naše služby, tak nás neváhejte kontaktovat. 

Betynka těší děti ve školkách ❤️
Aktivity jsou jak s pejskem, tak i bez pejska..
Ani školáci nejsou velcí na naše návštěvy, aktivity jsou přizpůsobeny věku dětí..
Program je i pro žáky druhého stupně ZŠ 
Štěňátka byla také ve škole i školičkách zjistit, co tam ta teta Bety chodí dělat ❤️